Lásky Mary-Kate a Ashley Olsen:-)

19. července 2006 v 21:00 | Mišička:-))
Mary-Kate a Ashley se zamilovávají a rozcházejí...
...aneb nový život, nové lásky
článekčlánek
Pro Mary-Kate a Ashley je to dlouhý,tvrdý rok vyplněný mnoha změnami-včetně milostných vztahů!
Pro všechny nováčky na vysokých školách je první rok v nové škole časem změn. Poznávají se noví přátelé, prozkoumávají se nová místa a vlastně celý nový svět. Pro většinu vysokoškolských nováčků je to čas opuštění minulosti a učení žít si svůj vlastní život jako čerstvě dospělý. Je to vzrušující doba prozkoumávání a šance vyřešit, jak chcete strávit svůj život-a s kým!
Vyplněný novým smyslem dobrodružství, trochou starostí a stresu a spoustou vzrušení. M-K a Ash se přestěhovaly z rodného domova v Kalifornii do New York City v září 2004. Holky byly plné úzkosti. Nejenom z toho, že budou bydlet v novém městě 3 000 mil daleko od svých přátel a rodiny,ale sestry rovněž začaly studovat jako samostatné a svobodné ženy - obě před tím než odešly na vysokou školu skončily své vztahy se svými starými příteli.
----- Matt Kaplan -----
Během léta se Ashley a její přítel Matt Kaplan, se kterým byla přes 3 roky, rozhodli, že budou zase jen přátelé. Dvojice, která se seznámila jako studenti na střední škole Campbell Hall v Kalifornii, držela svůj vztah při životě dokonce i když Matt nastoupil na New York's Columbia University. Nicméně vztah na velkou vzdálenost má své problémy. "Bylo to těžké," Ashley přiznala "Weekly Celebrity Magazine". "Vztah na velkou vzdálenost je velmi obtížný, ať děláte, co děláte."
Jedna z nejbližších přátel Ashley, Megan Hubbell, vysvětlovala, že Ash a Matt se velkou vzdálenost snažili překonat dlouhými telefonáty. "Mluvili spolu neustále," řekla.
Ale nakonec se vzdálenost mezi Ashley a Mattem - které velmi originálně seznámil jeden z bývalých přítelů Mary-Kate, Max Winkler- stala přespříliš velkou. V červnu Ash slavila ukončení střední školy, 18-té narozeniny a její nové postavení svobodné singl dívky.
----- David Katzenberg -----
Mezitím měla Mary-Kate své vlastní potíže v lásce. M-K se scházela s 21-letým Davidem Katzenbergem od předešlého léta. Pohledný tmavovlasý David, který studuje na Boston University, je syn hollywoodského magnáta Jeffreyho Katzenberga. Dvojice byla často viděna držící se za ruce,jdoucí na jídlo nebo užívající si zápasy Los Angeles Lakers z VIP sedadel.
Když byla Mary-Kate přes léto hospitalizována na léčení poruchy příjmu potravy, David jí nesmírně podporoval. Trpělivě čekal na její denní telefonáty, aby mohl slyšet jaký měla den, a když měl volno,dokonce za ní přijel do Utahu. David byl perfektní přítel a také jedním z důvodů, proč se M-K tak rychle uzdravila.
Ale jako u Ash a Matta bylo pro ně těžké udržet si svou lásku, jakmile se David vrátil zpět do Bostonu a Mary-Kate začala svůj nový život v New Yorku. Někteří přátelé M-K říkají, že David těžce přijímal Mary-Katiny nové kamarády mužského pohlaví v New Yorku. "David se s ní rozešel po telefonu." Ale ostatní zase tvrdí, že to byla M-K, kdo se rozhodl odvolat jejich vztah.
Není důležité, kdo se s kým rozešel, během jejího prvního semestru na vysoké škole se rozhodli, že budou jen přátelé. Ačkoli je mnoho odlišných dvojic, které slibují, že zůstanou přáteli, M-K a David to opravdu splnili. M-K jezdila do Bostonu, aby s Davidem strávila víkend, a on jí navštěvoval v New Yorku.
Když se na konci léta Ash a M-K přestěhovaly do New Yorku, jejich starý přítel, herec John Stamos, který hrál jejich Strýčka Jesse ve Full House, měl o ně obavu. New York může být pěkně děsivé místo pro dvě mladé dívky daleko od jediného domova, který kdy znaly! Tak John, který žil na Manhattanu zatímco působil na Broadwayi, holky představil bandě svých nejlepších New Yorkských přátel. "Jsou ve městě nové, potkávají nové lidi a poznávají nové přátele," řekl John.
----- Scott Sartiano -----
Jedním z Johnových přátel byl Scott Sartiano, 30-tiletý absolvent Columbia University, který je částečným vlastníkem New Yorkské restaurace/nočního klubu Butter. "John mě požádal, abych se o ně postaral zatímco budou v New Yorku," vysvětlil jednomu magazinu.
Scott vzal Ash a M-K na sushi (jejich nejoblíbenější jídlo) do restaurace Nobu Next Door a byli spolu na basketbalovém zápase Twizzlers vs. Knicks na Madison Square Garden. Ve VIP pokoji v restauraci/nočním klubu Butter se Scott a Olsenky sešli se svými novými přáteli z New Yorkské University a tancovali na své oblíbené písně.
článek
Zatímco byl Scott zaneprázdněn ukazováním sestrám jejich adoptovaného města, něco neočekávaného se stalo. " Scott a Ash se navzájem přitahovali," řekl jeden interní zaměstnanec. "Ale prozatím si udržovali přátelský vztah, přestože spolu flirtovali. Vypadali jako páreček."
Dnes spolu jsou i oficiálně.
----- Ali Fatourechi -----
Jak se Ashley a Scott sbližovali, Mary-Kate se více přátelila s jedním ze Scottových přátel a obchodním partnerem restaurace Butter, s 26-tiletým Alim Fatourechim. Ali je obchodník, který začal provozovat byznys, zatímco byl ještě na vysoké škole. Zdá se, že si užíval Mary-Katiny společnosti a začal s dvojčaty a Scottem chodit na sushi.
M-K si mezitím užívala Aliho pozornost. V blízkosti Aliho vypadala, že si začne užívat jí samé v New Yorku. "M-K navštěvuje restauraci/noční klub Butter čtyřikrát v týdnu", uvedl Aliho kamarád. "Vypadá šťastně - hodně se směje."
Našly Ashley a Mary-Kate trvalou lásku? Pravděpodobně ne! Holkám je jenom 18. Ale baví se, poznávají nové přátele a zkouší využít každou New Yorkskou minutu - a to je to pravé, o čem je život vysokoškolského nováčka!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TEREZA TEREZA | 29. července 2006 v 15:48 | Reagovat

olsenky jsou fakt super:

2 kiki09 kiki09 | E-mail | 28. října 2006 v 15:20 | Reagovat

Máš moc krásnej blog a já mám olsenky hrozně ráda.

3 Dolphin Dolphin | E-mail | Web | 22. ledna 2007 v 12:59 | Reagovat

Ahoj. Máš nádherný blog - zajímavý design:) Olsenky mám moc ráda, hlavně Ash :) Taky mám svý stránky, tak kdyby si chtěla můžeš na ně juknout www.dolphin.estranky.cz Jsou to stránky s dívčí tématikou (rady, tipy, triky, videa, články, zábava) Byla bych ráda, kdyby si napsala do komentáře nebo shoutu :) No ale nutit tě nebudu :) Ještě jednou chválím blog :)

4 werča werča | Web | 8. února 2007 v 16:51 | Reagovat

Prosím hlasuj pro mě v soutěži o nej blog: 3. kolo soutěže na:http://czbritney.blog.cz/0702/hlasovani-3-kolo mám číslo 5 Prosiiiiiiiiiiiim

5 werča werča | Web | 12. února 2007 v 18:59 | Reagovat

Ahojki začalo 4. kolo v soutěži o nej blog na:czbritney.blog.cz/0702/hlasovani-4-kolo tak pro mě pls hlasuj mám číslo 2 myslím že mám velkou šanci tak díky moc

6 Kačka Olsen Kačka Olsen | E-mail | Web | 6. dubna 2007 v 19:26 | Reagovat

Mám blog je a jen o Olsenekách a to www.olsen7love.blog.cz tak se určitě podívejte!!!

7 Ashley Ashley | 7. května 2007 v 12:57 | Reagovat

Ašle  proč  kouřiš . jsi  krasna  a  bajecna  .to  snad  neni možne proč  kouřiš.zatim  papa

8 akdarka akdarka | Web | 17. května 2007 v 21:34 | Reagovat

máš mo hezký blog  jukněte ss na můj je to buď www.olsenfanclub.blog.cz ten je o olsenkách a je teprve dva dny starý a ten druhy je www.akdarka.blog.cz pls koukni se fakt to tady je moc hezký!!!

9 Xkikca00 Xkikca00 | Web | 4. října 2008 v 12:59 | Reagovat

achujky,nechceš spřátelit? napiš na blog, papa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama